Członkowie

Lp. Nazwisko i Imię Organizacja
1. Bereda Jan Gospodarstwo Rolne
2. Bonk Jan Stowarzyszenie na Rzecz ocalenia Śladów Przeszłości w Gminie Cekcyn "Światło"
3. Borowiecka - Gutsze Renata Mieszkaniec
4. Brzuchalski Zbigniew Mieszkaniec
5. Bucholz Michał Mieszkaniec
6. Bujny Krzysztof Mieszkaniec
7. Cherek - Kanabaj Teresa Towarzystwo Miłośników Ziemi Śliwickiej KNIEJA
8. Cieślik Aleksander "Aleksander" Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób
9. Czajkowska Dorota Mieszkaniec
10. Czajkowska Gabriela Mieszkaniec
11. Dąbrowska Mirosława Tucholski Ośrodek Kultury
12. Falkowska Mariola Mieszkaniec
13. Gajewski Zygmunt FIRMA "PAU-MAT" Zygmunt Gajewski
14. Gierszewski Maciej Gmina Tuchola
15. Glaza Nispel Genowefa Mieszkaniec
16. Gromowski Bogusław Mieszkaniec
17. Grzywacz Karol Mieszkaniec
18. Januszewski Mieczysław P.P.U.H."MARS" Sp. Z o.o. / O.W. "BORY TUCHOLSKIE" w Okoninach Nadjeziornych
19. Januszewski Radosław Gmina Kęsowo
20. Jastak Joanna Mieszkaniec
21. Jączyńska Gizela Mieszkaniec
22. Jawor Ewa Mieszkaniec
23. Karolewska Hanna ART. MAX Hanna Karolewska
24. Karwasz Joanna Mieszkaniec
25. Kasica - Kołomyjska Barbara Mieszkaniec
26. Kądziela Jerzy Mieszkaniec
27. Kłodziński Jan BAU-KOMPLEX Jan Kłodziński
28. Kołodziejska Janina Mieszkaniec
29. Koniarska Łucja Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Bory Tucholskie
30. Korda Maciej Powiat Tucholski
31. Kostrzewska Regina Mieszkaniec
32. Kowalska Jolanta Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Lubiewo
33. Kowalski Andrzej REMAK Andrzej Kowalski
34. Kozłowski Marek Mieszkaniec
35. Krenska Hanna Mieszkaniec
36. Król - Pawelska Felicyta Towarzystwo Miłośników Ziemi Cekcyńskiej
37. Kucharski Ireneusz Gmina Gostycyn
38. Kurpinowicz Magdalena Mieszkaniec
39. Lewandowska Maria Mieszkaniec
40. Lorczak Ewa Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie
41. Malak Michał MALMI Michał Malak
42. Mazur Agnieszka MAGA Agnieszka Mazur
43. Moncka Justyna Mieszkaniec
44. Mrozik Agnieszka Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Lubiewie "Szkoła z Pomysłem"
45. Ochała Jerzy Mieszkaniec
46. Olejniczak Ewelina Mieszkaniec
47. Oleszkiewicz Michał Mieszkaniec
48. Piasecka Barbara Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne BURCHAT
49. Pik Jadwiga Mieszkaniec
50. Połom Anna Gospodarstwo Agroturystyczne "OKONINKA"
51. Podgórski Łukasz Mieszkaniec
52. Przytarska Marzena Mieszkaniec
53. Redlarski Paweł Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi
54. Reszka Zofia Gmina Lubiewo
55. Rydzkowski Krzysztof Mieszkaniec
56. Sikorska Maria Mieszkaniec
57. Sikorski Fryderyk Mieszkaniec
58. Słomiński Mariusz Agencja Rachunkowo - Informacyjna WIDMAR
59. Spica Piotr Gmina Śliwice
60. Sucha Ewelina Mieszkaniec
61. Szczęsna Monika Mieszkaniec
62. Szczypiorska Ewa Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Żalno
63. Szwarc Anna Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach
64. Szymczak Wioletta Mieszkaniec
65. Śliwa Dorota Mieszkaniec
66. Śmieszek Malina Mieszkaniec
67. Urbański Andrzej Mieszkaniec
68. Weyna Agnieszka SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PROGRES
69. Weyna Wojciech Stowarzyszenie Mieszkańców i Miłośników Piły nad Brdą "BUKO"
70. Wilkiewicz Justyna Gmina Cekcyn
71. Wiśnioch Beata Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kęsowa
72. Wojtalewicz Agnieszka Mieszkaniec
73. Zakryś Elżbieta Mieszkaniec
74. Zdanowski Krzysztof Mieszkaniec
75. Ziółkowski Michał Firma Usługowo Handlowa Michał Ziółkowski
76. Złotowska Izabela Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie
77. Żak Magdalena Mieszkaniec
  
   Dokumenty niezbędne do ubiegania się o członkostwo znajdą Państwo tutaj.
 

Unia Europejska

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.